Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní skupiny ME 2008

1. 6. 2008

skupina A

  CZE POR SUI TUR
CZE

 -------------

1:3

1:0

2:3

POR

3:1

 -------------

0:2

2:0

SUI

0:1

2:0

 ------------

1:2

TUR

3:2

0:2

2:1

 -------------

 

Tabulka

Tým

1. Portugalsko

2.Turecko         

3.Česko            

 4.Švýcarsko     

Zápasy

3

3

3

3

Výhry

2

1

2

1

Remízy

0

0

0

0

Porážky

1

2

1

2

Skóre

5:3

5:5

4:6

3:3

Body

6

6

3

3

 

Rozpis zápasů

Datum Čas Fáze Stadion Utkání Výsledek  
07.06. 18:00 skupina A Basilej
SUI CZE

0:1

 
07.06. 20:45 skupina A Ženeva
POR TUR

2:0

 
11.06. 18:00 skupina A Ženeva
CZE POR

1:3

 
11.06. 20:45 skupina A Basilej
SUI TUR

1:2

 
15.06. 20:45 skupina A Ženeva
TUR CZE

3:2

 
15.06. 20:45 skupina A Basilej
SUI POR

2:0

 

 

Střelci : Svěrkoš, Sionko, Koller, Plašil (ČR), Pepé, Raul Meireles, Cristiano Ronaldo, Quaresma, Deco (Portugalsko), 3x Yakin (Švýcarsko), Semih, 2x Arda,2x Nihat (Turecko)

 V anketě jste hlasovali takhle:

Kdo postoupí ze skupiny A?
Portugalsko
35/31%
Česká Republika
50/44%
Švýcarsko
15/13%
Turecko
14/12%
Celkem hlasovalo: 114
BlueBoard.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

skupina B

 

AUT

CRO

GER

POL

AUT

 ------------

0:1

0:1

1:1

CRO

1:0

 ------------

2:1

1:0

GER

1:0

1:2

 ------------

2:0

POL

1:1

0:1

0:2

 ------------

 

Tabulka

Tým

1.Chorvatsko

2.Německo    

3.Rakousko  

4.Polsko        

Zápasy

3

3

3

3

Výhry

3

2

0

0

Remízy

0

0

1

1

Porážky

0

1

2

2

Skóre

4:1

3:2

1:3

1:4

Body

9

6

1

1

 

Rozpis zápasů

Datum Čas Fáze Stadion Utkání Výsledek  
08.06. 18:00 skupina B Vídeň
AUT CRO

0:1

 
08.06. 20:45 skupina B Klagenfurt
GER POL

2:0

 
12.06. 18:00 skupina B Vídeň
AUT POL

1:1

 
12.06. 18:00 skupina B Klagenfurt
CRO GER

2:1

 
16.06. 20:45 skupina B Vídeň
AUT GER

0:1

 
16.06. 20:45 skupina B Klagenfurt
POL CRO

0:1

 

Střelci: 3x Podolski, Ballack (Německo), Modrič, Srna, Olič, Klasnič (Chorvatsko), Guerreiro (Polsko), Vastic (Rakousko)

  V anketě jste hlasovali takhle:

Kdo postoupí ze skupiny B?
Německo
53/43%
Polsko
28/23%
Rakousko
2/2%
Chorvatsko
41/33%
Celkem hlasovalo: 124
BlueBoard.cz

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

skupina C

 

FRA

ITA

NED

ROU

FRA

 ------------

0:2

1:4

0:0

ITA

2:0

 -----------

0:3

1:1

NED

4:1

3:0

-------------

2:0

ROU

0:0

1:1

0:2

 -------------

 

Tabulka

Tým

1.Nizozemsko

2.Itálie               

3.Rumunsko   

4.Itálie              

Zápasy

3

3

3

3

Výhry

3

1

0

0

Remízy

0

1

1

1

Porážky

0

1

2

2

Skóre

9:1

3:4

1:3

1:6

Body

9

4

1

1

 

Rozpis zápasů

Datum Čas Fáze Stadion Utkání Výsledek  
09.06. 18:00 skupina C Curych
ROU FRA

0:0

 
09.06. 20:45 skupina C Bern
NED ITA

3:0

 
13.06. 18:00 skupina C Curych
ITA ROU

1:1

 
13.06. 20:45 skupina C Bern
NED FRA

4:1

 
17.06. 20:45 skupina C Curych
FRA ITA

0:2

 
17.06. 20:45 skupina C Bern
NED ROU

2:0

 

Střelci: 2xSneijder, 2x van Persie, van Nistelrooy, van Bronckhorst, Robben, Kuyt, Huntelaar  (Nizozemsko), Panucci, Pirlo, De Rossi (Itálie), Mutu (Rumunsko)

 V anketě jste hlasovali takhle:

Kdo postoupí ze skupiny C?
Rumunsko
6/7%
Nizozemsko
33/40%
Francie
25/30%
Itálie
19/23%
Celkem hlasovalo: 83
BlueBoard.cz

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

skupina D

 

ESP

GRE

RUS

SWE

ESP

 -------------

2:1

4:1

2:1

GRE

1:2

 -------------

0:1

0:2

RUS

1:4

1:0

 ------------

2:0

SWE

1:2

2:0

0:2

 ------------

 

Tabulka

Tým

1.Španělsko

2.Rusko       

3.Švédsko   

4.Rusko       

Zápasy

3

3

3

3

Výhry

3

2

1

0

Remízy

0

0

0

0

Porážky

0

1

2

3

Skóre

8:3

4:4

3:4

1:5

Body

9

6

3

0

 

Rozpis zápasů

Datum Čas Fáze Stadion Utkání Výsledek  
10.06. 18:00 skupina D Innsbruck

 

ESP RUS

4:1

 
10.06. 20:45 skupina D Salcburk
GRE SWE

0:2

 
14.06. 18:00 skupina D Innsbruck
SWE ESP

1:2

 
14.06. 20:45 skupina D Salcburk
GRE RUS

0:1

 
18.06. 20:45 skupina D Salcburk
GRE ESP

1:2

 
18.06. 20:45 skupina D Innsbruck
RUS SWE

2:0

 

Střelci: 4x Villa, Fabregas, Torres, Guiza, de la Red (Španělsko), 2x Pavlyuchenko, Arshavin (Rusko), 2x Ibrahimovič, Hannson (Švédsko)

 V anketě jste hlasovali takhle:

Kdo postoupí ze skupiny D?
Španělsko
 
 
 
44/50%
Rusko
 
 
 
18/20%
Řecko
 
 
 
13/15%
Švédsko
 
 
 
13/15%
Celkem hlasovalo: 88
BlueBoard.cz

 

Kritéria určující pořadí ve skupině:
1. počet bodů
2. vzájemný zápas (u více než dvou týmů, rozhoduje mini tabulka vzájemných zápasů)
3. celkové skóre
4. vyšší počet vstřelených branek
5. koeficient

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář